SILVESTR V CENTRU PRAHY

31prosinec14:4723:59SILVESTR V CENTRU PRAHY

Podrobnosti o události

Přivítejte nový rok s námi!

31.prosince 2023 vás srdečně zveme na naši Silvestrovskou oslavu v naší restauraci v srdci historické Prahy. Přijďte oslavit příchod nového roku ve velkém stylu, v příjemném prostředí a s vynikajícím jídlem.

Silvestrovská hostina

Naše Silvestrovská hostina je připravena s láskou a starostlivostí našeho týmu kuchařů. Zahrnuje nejlepší z naší kuchyně a lahodná překvapení na uvítanou nového roku. Každý chod je pečlivě připravován, aby vám přinesl chuť a radost z oslavy.

Menu pro tuto příležitost

Naše speciální Silvestrovské menu zahrnuje pestrý výběr chodů, které vás ohromí svou chutí a prezentací. Můžete si dopřát nejrůznější pochoutky, od předkrmů přes hlavní chod až po dezert. Samozřejmě nezapomeneme na sklenku šampaňského na přípitek k příchodu nového roku.

Novoroční atmosféra

V naší restauraci vytvoříme atmosféru, která vás vtáhne do euforie Silvestrovské noci. Svíčky, třpytivá výzdoba a taneční podlahu pro ty, kteří chtějí oslavit nový rok tanec, přispějí k vytvoření nezapomenutelné atmosféry.

Zábava a hudba

Silvestr bez hudby a zábavy není kompletní! Máme pro vás připravený hudební program, který vás bude bavit až do ranních hodin. DJ nebo živá kapela vytvoří hudební kulisu pro vaši oslavu.

Rezervace

Silvestr je vysoce vyhledávanou událostí, a proto doporučujeme provést rezervaci s předstihem, abyste si zajistili místo na naší Silvestrovské oslavě. Stačí nám zavolat nebo nás kontaktovat přes e-mail a rádi vám pomůžeme s rezervací.

Přijďte s námi přivítat nový rok!

Těšíme se na to, že vás přivítáme na naší Silvestrovské oslavě v centru Prahy. Přijďte ochutnat vynikající jídlo, tančit do ranních hodin a přivítat nový rok ve společnosti rodiny a přátel.

Vaš JK HOUSE tým.

Více

Čas

31. 12. 2023 14:47 - 23:59(GMT+02:00)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram
cs_CZCZ