VÍTEJTE V NAŠÍ OÁZE GRILOVÁNÍ

U nás se grilování stává uměním a vášní. Naše Grill Steakhouse restaurace je místem, kde se setkáváme s tím nejlepším masem a grilováním na speciálním MIBRASA grilu, který dodává jídlu jedinečnou chuť a kouzlo. Vítejte v naší oáze pro milovníky masa!

Pestrá nabídka masa na grilu

Naše menu je plné šťavnatých a chutných pokrmů z masa na grilu. Zde najdete výběr z nejlepších steaků, včetně klasických steaků, fillet steaků a ribeye steaků, které jsou připravovány s láskou a dovedností našich kuchařů. A pro ty, kteří hledají něco jiného, máme také skvělé hamburgery.

Bar s nejlepšími nápoji

Náš bar nabízí široký výběr nápojů, včetně kvalitních vín, piv a originálních koktejlů. Naši barmani jsou mistři svého řemesla a rádi vám připraví oblíbený nápoj na míru.

Sportovní atmosféra

Pro sportovní nadšence máme připravená zařízení pro přenosy sportovních událostí. U nás můžete sledovat oblíbené zápasy a akce na velkém plátně, zatímco si pochutnáváte na našem grilovaném pokrmu.

Přijďte ochutnat umění grilování

Těšíme se na to, že vás přivítáme v naší Grill Steakhouse restauraci a umožníme vám prožít grilování ve své nejlepší podobě. Ať už jste vášnivým milovníkem masa nebo jen hledáte místo pro skvělý večer s přáteli, jsme tu pro vás.

Instagram
cs_CZCZ