VÍTEJTE V NAŠÍ RESTAURACI

kde se tradice setkává s moderními chutěmi. Od roku 2018 jsme s láskou a vášní přinášeli kus českého kulturního dědictví na stůl našich hostů. Nacházíme se v srdci Prahy, na adrese Na Můstku 3, v historické části Starého Města.

Náš příběh

Naše restaurace se rodila z lásky k tradičnímu českému jídlu a touze přinést ho do moderního světa. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout našim hostům pravou chuť české kuchyně, avšak s nádechem moderního pojetí. Věříme, že kvalita spočívá v jednoduchosti a v použití výhradně místních surovin, které zdůrazňují autenticitu našich pokrmů.

Tradiční s moderním pojetím

V naší restauraci nečekejte načechrané a složité pokrmy. Místo toho se můžete těšit na tradiční česká jídla v prvorepublikovém stylu. Všechny naše omáčky jsou připravovány s láskou a trpělivostí, které klasická česká kuchyně vyžaduje. A co je ještě důležitější, v našich omáčkách nenajdete žádnou mouku ani jiná zahušťovadla, používáme pouze přírodní ingredience.

Naše hodnoty

Naše hlavní hodnoty jsou jednoduchost, autenticita a respekt k tradici. Věříme, že v jednoduchosti se skrývá krása a výjimečnost. Česká kuchyně spočívá v použití prvotřídních místních surovin a v pečlivé přípravě.

Děkujeme, že jste si nás vybrali a že můžeme být součástí vašeho gastronomického zážitku. Těšíme se na to, že vás přivítáme u našich stolů a poskytneme vám pravou chuť české kuchyně s moderním nádechem.

Lokalita a atmosféra

Nacházíme se v prostředí, které dýchá historií a kde se každý kámen, ulička a náměstí nese v duchu českého dědictví. Interiér naší restaurace je laděn do prvorepublikového stylu, který vám navodí pocit, jaké to bylo žít v době, kdy se tradice a kvalita jídla braly vážně.

Věrnost tradičním recepturám a kvalitním surovinám

Naše kuchyně je místem, kde se tradice a kvalita spojují v jedinečný gastronomický zážitek. Věříme, že když jdeme do přípravy jídla s láskou, respektem a trpělivostí, výsledek mluví sám za sebe. Každý pokrm, který vám předkládáme, je výsledkem pečlivého výběru surovin a řemeslného přístupu k přípravě.

Moderní grill a steakhouse

Naše kuchyně má také svou moderní tvář. Pro přípravu grillovaných pokrmů a steaků používáme gril na dřevěné uhlí Mibrasa. Neustále hledáme na trhu to nejkvalitnější maso, abychom vám připravili pokrmy, které budou dosahovat vašich očekávání. Věříme, že kvalitní jídlo začíná kvalitními surovinami, a proto klade naše restaurace důraz na pečlivý výběr masa a čerstvých surovin.

Kvalitní jídlo zahrnuje mnoho aspektů a my se snažíme v každém z nich dosahovat vysokých standardů. Od výběru surovin až po přípravu a servírování, náš tým kuchařů je zasvěcen do vytváření jídel, která vám nadchnou chuťové buňky a zanechají vás spokojenými hosty.

Děkujeme za to, že jste s námi a že můžeme být součástí vašeho gastronomického putování. Těšíme se, že vás přivítáme u našich stolů a budeme mít čest podělit se s vámi o naši vášeň pro vynikající jídlo.

Vaš JK HOUSE tým

Instagram
cs_CZCZ