SVATBY A PRONÁJEM

Vaše svatební den je jedním z nejvýznamnějších okamžiků vašeho života, a my jsme zde, abychom vám pomohli udělat ho nezapomenutelným. V naší restauraci otevíráme dveře do jedinečného svatebního prostoru, kde tradice, elegance a výborná kuchyně vytvářejí kulisu pro vaše svatební sny.

Naše Nabídka Pro Svatební Hosty

Rezervace a další informace

Pro více informací o svatebních možnostech a cenové nabídce nás neváhejte kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli plánovat svůj svatební den a zajistili, že bude perfektní. Už teď se těšíme na to, že budeme součástí vaší svatební pohádky.

Váš JK HOUSE tým.

Grill Steak restaurace pro 40 hostů

Pro milovníky výborného masa a grillování je naše Grill Steak restaurace s kapacitou pro 40 hostů tou pravou volbou. Vychutnejte si grilované speciality a lahodné omáčky ve stylu prvorepublikového měšťanského typu.

Restaurace pro 60 hostů

Naše restaurace s kapacitou pro 60 hostů je ideálním místem pro intimní svatební obřady a hostiny. Elegantní interiér a tradiční prvorepublikový styl vytvářejí příjemné prostředí pro vaši svatební oslavu.

Výzdoba a dekorace

Nabízíme možnost výzdoby a dekorace podle vašich přání. Pomůžeme vám vytvořit svatební atmosféru, kterou jste si vždy přáli, ať už se jedná o květinové aranžmá, osvětlení nebo další detaily.

Hudební klub pro 30 hostů

Pro ty, kteří chtějí spojit svou svatební oslavu s hudbou a tancem, máme hudební klub s kapacitou pro 30 hostů. Zde můžete oslavit svůj velký den s hudebními hosty a tanečním parketem.

Kavárna pro 40 hostů

Pro ty, kteří hledají svatební oslavu v uvolněném a přátelském prostředí, nabízíme kavárnu s kapacitou pro 40 hostů. Toto místo je ideálním místem pro odpolední či večerní recepci, doplněnou o lahodné dezerty a kávu.

Venkovní zahrada

Naše venkovní zahrada nabízí odpočinek na čerstvém vzduchu pro minimálně 25 osob.

Nákupní košík
Instagram